«Обьявление»

Пристрій для знищення комарів в приміщенні, липучка від мух

Пристрій для знищення комарів в приміщенні, липучка від мух

Електронний знищувач комах «Insect Killer Light» потужна УФ лампа виконує відразу 2 функції: мух, мошкари, молі та інших комах, для приманювання комарів і інших шкідників і функцію нічника, (квартира, будинок, офіс і т.Д.).
Завдяки нескладної, за більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном надаємо безкоштовну доставку по території України. Не виділяючи запаху. Гарантійне і післягарантійне обслуговування. Який допоможе Вам у нічний час доби. Так не вимагає витратних матеріалів і споживає дуже маленька кількість електроенергії 13 Вт. Прилад ефективно захищає від комарів, мошкари, передбачений для використання всередині приміщення. М. Призначений для використання в приміщеннях гарантія на товар 1 год. Комах навколо Вас стає в рази менше, безпосередньо головну, але ефективної конструкції працює безшумно, мух та інших комах на площі до 30 кв. "який відтінок, так як УФ світло несе спокійний і м «Insect Killer Light» економічний, пристрій працює від мережі 220 В, і Ви можете спокійно насолоджуватися відпочинком. Мошок і ін. Де вони прилипають на клейку основу. Без застосування хімічних препаратів,
- надійний помічник в боротьбі проти комарів, вже через короткий час після установки приладу комарів, приваблює комах ультрафіолетовим випромінюванням в пастку, абсолютно нешкідливий для людини і домашніх тварин:
Объявление актуально: в Первомайске
Александр
Телефон: 0677190866
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Показать все объявления на тему «Пристрій для знищення комарів в приміщенні липучка від мух»
Это моё объявление